Zasnąć w ziemi

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dormir en tierra
Kaklucha

Zawartość zbioru: Święte słowo - Niepojęta granica - Ludzie w bagnie - Noc Narodzenia - Czarne ofiarowanie - Mowa niczyja - Słyszalne tylko jednemu - Zasnąć w ziemi.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

Raven | 2013-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2013

Książka to zbiór opowiadań, a jak z opowiadaniami zwykle bywa jedne są lepsze, ciekawsze inne gorsze, nudne. Ogólnie nieźle się czyta, i mogę powiedzieć, że warto.

patiannap | 2014-09-02
Przeczytana: 02 września 2014

Pasuje mojemu wrześniowemu nastrojowi czytać tyle opowiadań o różnych śmierciach. Po pierwsze różniących się od siebie sposobem umiera, po drugie stanem umierania. Mistycznie wręcz zatarła się ta granica między życiem a istnieniem.

Victoryette | 2018-02-24
Venus | 2017-05-12