Nieproszeni goście naszych domów

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych
poradniki
Mateusz Stec

Nieproszeni goście naszych domów to wg książki: szczury, komary, muchy, myszy, motyle, pchły, wszy itp. Czytając możemy dowiedzieć się skąd wzięły się w Europie dane istoty, jak wyglądają (zarówno z opisów jak i szkiców), jak często i licznie się rozmnażają, jakie miejsca w naszych domach lubią i co najważniejsze: jak je zwalczyć. Autor podsuwa nam sposoby domowe jak i środki chemiczne, które w dzisiejszych czasach raczej już się zmieniły. Co do roku wydania, to właśnie w książce można spotkać się z poglądami socjalistycznymi.

źródło opisu: Opis własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!