Negocjowanie techniki rozwiązywania konfliktów

Wydawnictwo: Poltext
poradniki

Książka systematyzuje problematykę związaną z negocjacjami. Czytelnik znajdzie w niej wiele praktycznych wskazówek i konkretnych przykładów postępowania w sytuacjach konfliktowych. Pozna zasady przygotowywania procesu negocjacji, wyboru miejsca oraz określania ich właściwej strategii. Krok po kroku dowie się, na czym polegają tzw. negocjacje pozycyjne i integracyjne, jak zorganizować negocjacje międzynarodowe, jak unikać nieczystych taktyk przeciwnika. Co decyduje o wyborze miejsca, jakie są wady i zalety negocjowania u siebie, na terenie kontrpartnera, na gruncie neutralnym. Książka pomyślana jako podręcznik do przedmiotu negocjacje w szkołach wyższych przydatna będzie także dla praktyków i wszystkich osób, które chcą mądrzej i efektywniej podejmować trudne decyzje.

litpawel | 2015-07-28