Papużki faliste

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
flora i fauna

Omówione zagadnienia: zanim papużka pojawi się w domu, właściwie hodować i pielęgnować, nauczyć się rozumieć i dostarczać zajęć, rozwiązywanie problemów, kwestie prawne.

Lillianna | 2015-03-08
Przeczytana: 08 marca 2014

Bardzo praktyczny poradnik dla osób posiadających papużki faliste oraz przyszłych właścicieli. W tej krótkiej książce znaleźć można najważniejsze informacje na temat przygotowania się na przybycie nowego zwierzątka do domu, pielęgnacji i hodowli i przede wszystkim właściwego postępowania z tymi wspaniałymi, inteligentnymi zwierzętami. Książka pięknie ilustrowana. Polecam.

wiki4444 | 2016-07-10
Beata-Chiara | 2015-11-08