Dzieje erotyzmu tom 2. Rozkosze miłosnego szału

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dzieje erotyzmu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prospekt-Atelier
83-90-6250-5-9
erotyka, Indie,
Majka

1. Odrębność cywilizacji indyjskiej Ślady sprzed 3500 lat p.n.e. w Najazdy Ariów w Imperium Maurjów Najazdy Hunów i muzułmanów w Pod kontrolą Anglii w Droga do niepodległości 2. Erotyczne podłoże mitów i wierzeń religijnych Erotyka pieśni Rygwendy w Bogowie płodności w Mit kazirodztwa Zespolenie seksualne jako akt ofiarny 3. Wskazania moralne buddyzmu i dżinizmu Niezwykłe życie...

1. Odrębność cywilizacji indyjskiej

2. Erotyczne podłoże mitów i wierzeń religijnych

3. Wskazania moralne buddyzmu i dżinizmu

Niezwykłe życie Oświeconego w Droga do doskonalenia i wyzwolenia Niebiański ogród rozkoszy w Dżiniści odziani w powietrze

4. Erotyczne mity hinduizmu

Brahma – bohater mitów stworzenia w Różne wcielenia Wisznu Kryszna – uwodziciel pasterek w Wyczyny erotyczne okrutnego Śiwy Namiętne boginie miłośnice

5. Sakralne rytuały tantrystów

Prawda ciała i prawda kosmosu w Siedem źródeł energii Jak osiągnąć najwyższą rozkosz w Zbiorowy rytuał seksualnego zespolenia

6. Podział społeczny, małżeństwo, życie rodzinne i towarzyskie

Powinności kastowe w Ośmioletnie żony w Defloracja na żelaznym fallusie Wielotysięczne haremy władców w Kobiety nie bij nawet kwiatem w Smutny los wdowy Domowy rytuał cnotliwego życia

7. Kurtyzany, bajadery i królewskie żony

Wszetecznice i prostytutki uliczne w Ganiki – kurtyzany najwyższej rangi Rozrywki królewskich kobiet w Igraszki w kąpieli

8. Traktaty o sztuce kochania

Tysiąc rozdziałów o miłowaniu w “Kamasutra” – najsławniejszy traktat o miłości Pocałunki, dotknięcia, uściski, zadrapania i ukąszenia Pozycje i ruchy przy spółkowaniu w Specjalne sposoby kobiet Środki pomocnicze i afrodyzjaki w Postępowanie w czasie nocy poślubnej Naśladowcy Watsjajany w “Ananaranga” – podręcznik dla małżonków Cztery rodzaje i temperamenty kobiet w Zachowanie kobiety zakochanej Nauki stręczycielki w Edukacja młodej kurtyzany

9. Wróżenie z wyglądu narządów płciowych

“Samudrika” – sztuka przepowiadania ze znaków płci i ciała Srom ladacznicy i dziewczyny namiętnej w Piersi, które przynoszą radość Siła prokreacyjna prostego członka w Jądra władców i długowiecznych Wróżby z zapachu nasienia

10. Tematyka erotyczna w utworach literackich

Miłosna pieśń pasterza w Królewska miłośnica Siakuntala Sarnookie dziewczęta Bhartrhariego w Namiętne strofy skazańca Baśnie o cnocie i niecnocie niewieściej

11. Sakralno-erotyczne rzeźby i malarstwa

Sceny kopulacji w świątynnych rzeźbach w Kombinacje wieloosobowe Konwencje malarskie w Niebiańskie piękności z obnażonymi piersiami Nagość na himalajskich miniaturach w Pary nagich kochanków w miłosnym uścisku

źródło opisu: http://czytam.pl/k,kul_4972,Dzieje-erotyzmu-tom-2....(?)

źródło okładki: http://czytam.pl/k,kul_4972,Dzieje-erotyzmu-tom-2....»