Na zawsze, ukochana

Seria: Romanse Sprzed Lat
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Forever, My Lady
Aga

Sir Bryan Hepburn zostaje mianowany namiestnikiem jednej z marchii szkocko-angielskiego pogranicza. Zamierza wyjaśnić tajemnicze zniknięcie swego poprzednika, Leoda Hume'a, a także położyć kres kradzieżom, napadom i aktom zemsty, które stanowią codzienność po obu stronach granicy. Jedną z podejrzanych o zamordowanie Hume'a jest piękna, młoda wdowa Megan Dixon. Nowy namiestnik, zafascynowany urodziwą Szkotką, i to z wzajemnością, nie do końca wierzy w jej niewinność. Ona zaś, pomna tragicznych osobistych doświadczeń, nie zamierza wiązać się z kolejnym stróżem prawa. Czy jednak rozsądek jest w stanie zagłuszyć głos serca?

źródło okładki: Chomikuj.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!