Dekoracja i pielęgnacja nagrobków

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Pieczołowita pielęgnacja grobu to jedna z ważniejszych rzeczy, które możemy zrobić dla uczczenia pamięci naszych bliskich, którzy odeszli. Potrzebna nam będzie do tego podstawowa wiedza ogrodnicza, umiejętność aranżacji poszczególnych elementów oraz znajomość odpowiednich przepisów. Wszystko to czytelnik znajdzie w tej książce:? Jak zaplanować i założyć grobową rabatę?? Jakie rośliny wybrać w zależności od charakteru otoczenia i rodzaju grobu?? Jak sezonowo zmieniać aranżację nasadzeń?? Jak samemu wykonać nagrobne dekoracje?? Na co pozwala regulamin i przepisy cmentarne?.

malgorzatackj | 2012-11-19
Przeczytana: 2010 rok