Polski dla Cudzoziemców + CD

Wydawnictwo: Lingo
839221434X
poradniki

Kurs do samodzielnej nauki dla osób początkujących i zaczynających naukę podręcznik i CD Audio ‘‘Polish for foreigners Polski dla cudzoziemców’‘ to nauka podstaw języka polskiego w łatwy i efektywny sposób. ‘‘Polski dla cudzoziemców’‘ tytuł z serii Audio Kursów przeznaczony jest dla osób chcących szybko nauczyć się podstaw języka polskiego, a przede wszystkim osłuchać się z jego brzmieniem. Kurs zawiera 11 lekcji uczących najbardziej potrzebnych słówek i zwrotów oraz podręcznik wyjaśniający podstawy polskiej gramatyki. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz pytania sprawdzające. zakres tematów sprawia, że kurs traktować można jako rozmówki przydatne turystom oraz osobom przebywającym w Polsce służbowo.