Zgłosuj na książki roku 2017

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7844-038-3
Disney, english, olesiejuk
KKBello

OPIS Witamy w świecie Disneya! Każda z książek z innowacyjnej serii „Disney English. Let's Sing!” zawiera osiem specjalnie opracowanych piosenek, które doskonale nadają się do nauki podstawowych angielskich słów i zwrotów. Dzieci nie będą mogły oderwać się od wesołych, wpadających w ucho melodii, a praktyczne ćwiczenia, zadania i gry sprawiają przyjemność całej rodzinie, przy okazji idealnie...

OPIS
Witamy w świecie Disneya! Każda z książek z innowacyjnej serii „Disney English. Let's Sing!” zawiera osiem specjalnie opracowanych piosenek, które doskonale nadają się do nauki podstawowych angielskich słów i zwrotów. Dzieci nie będą mogły oderwać się od wesołych, wpadających w ucho melodii, a praktyczne ćwiczenia, zadania i gry sprawiają przyjemność całej rodzinie, przy okazji idealnie uzupełniając wybrane zagadnienia.
Na załączonej płycie CD znajduje się osiem piosenek z książki oraz ich wersje karaoke, dzięki czemu rodzice i dzieci mogą wspólnie śpiewać. Seria „Disney English” zapewnia kreatywną i atrakcyjną naukę języka angielskiego poprzez zabawę.

Twoje ulubione postacie z filmów Disneya zapraszają do wspólnego śpiewania, nauki i zabawy!

W serii: „What Time Is It?”, „We Love Animals!”, „Friends and Family!”, „Places!”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

KKBello | 2012-08-27
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Połączenie melodyjnych piosenek z elementami różnych zabaw to pole do popisu dla dzieci z ogromną wyobraźnią. Bogata szata graficzna jak w pozostałych książeczkach, słówka i obrazki, które w przystępny sposób określają ich znaczenie. Tutaj odnajdziemy coś czego nie mają poprzednie książki, mianowicie masę piosenek po angielsku – oczywiście z polskim tłumaczeniem. Dołączona płyta pozwala śpiewać razem z wokalistą a także samemu. Karaoke jest na topie!
Jakby tego było mało, każdy rozdział przedstawia inną sytuację, inne miejsca do których mamy zajść lub poznać. W każdym rozdziale czeka nas ciekawa przygoda, interesujące zadania jak pokazywanie rękoma znaczeń słów podczas śpiewania, prace plastyczne jak w zadaniu: „Dokąd poszedłeś wczoraj?”.
Doskonały przykład, aby ćwiczyć również kreatywnie za pomocą przyborów szkolnych. Taka nauka to doskonała zabawa zwłaszcza jeśli pracujemy w grupie z rówieśnikami.
Co jeszcze lubią dzieci? Uzupełnianki, prace plastyczne a także gry i to...

Ada | 2017-06-26