Piknik Minnie/Dalej, Goofy, dalej. Klub Przyjaciół Myszki Miki + CD

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7844-169-4
Disney, English, Myszka Miki
KKBello

„Disney English First Readers” to seria zabawnych książeczek dzięki którym twoje dziecko chętnie rozpocznie naukę języka angielskiego. Znajdzie w nich: Wesołe historyjki – po angielsku – których bohaterami są filmowi ulubieńcy dzieci: Kubuś, Miki i ich przyjaciele. Wyróżnione graficznie podstawowe angielskie słownictwo. Ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które rozwiną wyobraźnię i pomogą...

Znajdzie w nich:
Wyróżnione graficznie podstawowe angielskie słownictwo.
Ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które rozwiną wyobraźnię i pomogą zapamiętać wybrane słowa i zwroty.
Słowniczek angielsko-polski.
Płytę CD z historyjką po angielsku.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Czy Wasze dzieci uczą się może języka angielskiego? Jeśli tak i jeśli dopiero zaczynają to dzisiaj zaprezentuję Wam coś co powinno Wam się spodobać :) Jest to jedna z czterech książeczek dostępnych w serii "Disney English First Readers" dla początkujących. W każdej z tych czterech książeczek znajdują się po dwie dwujęzyczne, ciekawe historyjki z bohaterami Disneya w roli głównej, kilka fajnych i łatwych ćwiczeń do rozwiązania oraz płyta CD.

Z jednej strony książki znajdziemy opowiadanie pod tytułem "Piknik Minnie". Przeczytamy w nim o myszce Minnie, która postanowiła zorganizować dla swoich przyjaciół piknik jednak gubi swój piknikowy koszyk. Jest bardzo smutna jednak przyjaciele jak zwykle z przyjemnością pomagają :)
Odwracając książkę "do góry nogami" zobaczymy drugą historyjkę, która opowiada nam o Goofym i jego wymyślnych sposobach aby pokonać drogę dzielącą go od Klubu Przyjaciół Myszki Miki :)

Na każdej ze stron znajduje się jedno, dwa proste, krótkie zdanie, najpierw w...

KKBello | 2012-08-27
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Razem z Minnie przeżywamy perypetie zagubionego piknikowego kosza, który trafia z rąk do rąk przyjaciół. Razem z Goofym próbujemy dojść do Klubu Myszki Miki, niestety okazuje się to nie lada wyzwaniem.
Czym różni się ta magiczna podwójna ksiażeczka od poprzedniej? W zasadzie znajdziemy w niej to samo co w Kubusiu Puchatku, czyli krótkie zdania w języku polskim jak i angielskim, które tworzą całą opowieść, słówka na które należy zwrócić uwagę, końcowy słowniczek oraz lekcje języka angielskiego z Minnie w przypadku opowiadania „Piknik Minnie” i Goofym z „Dalej, Goofy, dalej”. Ćwiczenia są równie barwne co w Kubusiu. Jednak jest jeden element różniący te dwie książeczki. Klub przyjaciół Myszki Miki to opowiadania napisane z humorem, gdzie splot nieprzewidzianych sytuacji prowadzi do zaskakująco śmiesznych wydarzeń. Biedny Goofy nie może sprostać swojemu zadaniu, troskliwa Minnie nie wie jakie wesołe przygody przeżywają przyjaciele z jej koszem piknikowym. Na szczęście wszystko...

Anna Mrówka | 2017-08-28
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać