Siostry Grimm 1. Sekretne opowieści

Tłumaczenie: Anna Klingofer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Siostry Grimm". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: SBM
7 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Sisters Grimm: The Fairy Tale Detectives
Jowita

Osierocone siostry - 12-letnia Sabrina i 7-letnia Dafne - trafiają do domu swojej tajemniczej babci, Reldy Grimm. Dzięki niej dziewczynki odkrywają rodzinny sekret związany ze swoim pochodzeniem. Niebawem babcia znika w tajemniczych okolicznościach. Siostry ruszają jej na ratunek i zostają wciągnięte w wir niezwykłych, fantastycznych wydarzeń. Okazuje się, że po słynnych braciach Grimm...

ze swoim pochodzeniem. Niebawem babcia znika w tajemniczych okolicznościach.
Siostry ruszają jej na ratunek i zostają wciągnięte w wir niezwykłych, fantastycznych wydarzeń. Okazuje się, że po słynnych braciach Grimm Sabrina i Dafne odziedziczyły nie tylko nazwisko, ale również niezwykłe umiejętności...

źródło opisu: Wydawnictwo SBM, 2010

źródło okładki: Wydawnictwo SBM

kasiak1904 | 2015-07-10

Przeczytałam tą książkę kilka lat temu, ale ją pamiętam i podobała mi się.

Gosia | 2017-10-31
Olivia White | 2016-02-20