Gdy jedzenie jest problemem

Seria: Kiedy w Rodzinie...
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Quando mangiare è un problema
8371194021
anoreksja, bulimia
poradniki

Utrata kontroli nad spożywaniem pokarmów oraz związane z nią choroby anoreksja i bulimia dotykają coraz więcej dorastających dziewcząt, a także, choć w mniejszym stopniu, chłopców. Cierpią na te zaburzenia również dorośli, żyjący w stresie, poczuciu niedowartościowania i samotności. Autorka przybliża problem oraz wskazuje nowoczesne drogi rozwiązania go, podkreślając, jak ważne jest zrozumienie i psychiczne wsparcie dla osób cierpiących.

Marta Ścisłowska | 2014-01-24
marika3333 | 2012-03-02