związki gospodarstw rolnych z rynkiem w Polsce po roku 1990

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej w Poznaniu
biznes, finanse

Praca poświęcona jest problematyce funkcjonowania gospodarstw rolnych w Polsce po roku 1990 z punktu widzenia związków z rynkiem, oceny ich rozwoju, zawarte rozważania dotyczą zagadnień zarówno makro-, jak i mikroekonomicznych, polityki rolnej, znaczenia organizacji rządowych dla rozwoju gospodarstw rolnych. Książka ta jest jednocześnie próbą określenia charakteru powiązań rynkowych gospodarstw rolnych w Polsce w okresie transformacji gospodarczej, Przeznaczona jest dla decydentów zajmujących si