Tajemnica rodziny Coltonów

Cykl: Bellston i przyjaciele (tom 2) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Dangerous Lord, Innocent Governess
Avadoro

Daphne Collingham przyjaźni się ze swoją kuzynką, Clarissą, żoną lorda Timothy’ego Coltona. Clarissa często bywa w Londynie. Bryluje w towarzystwie i otacza się adoratorami. Pewnego razu zwierza się kuzynce, że ucieka z domu w Walii, ponieważ jej mąż to nudziarz, prostak i brutal. Wkrótce po wyjeździe Clarissy Daphne dowiaduje się, że kuzynka zginęła, spadając ze schodów. Przypuszcza, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, i za śmierć kuzynki wini jej nieokrzesanego męża. Postanawia zbadać sprawę na miejscu, w Walii. Udając guwernantkę, pannę Collins, dostaje się do domu Coltonów. Szybko wychodzi na jaw, że Clarissa miała wiele wstydliwych sekretów i nie była tak uroczą osobą, jaką wydawała się podczas wizyt w Londynie.

źródło opisu: http://harlequin.pl/

źródło okładki: http://harlequin.pl/

MeMarie | 2013-10-03

Urzakł mnie motyw dzieci oraz to jak Daphne oraz Tim się nimi zajmowali. To było urocze i wzruszające. Wątek miłosny głównych bohaterów boleśnie przewidywalny, ale jak na mój pierwszy harlequin wypadł zaskakująco dobrze :)

pennylancaster | 2016-10-17
Ewelina | 2016-05-06