Szkoła sukcesu. Sekrety osiągania sukcesów i spełniania marzeń.

Wydawnictwo: Złote Myśli
000-00-000-0000-0
poradniki
Mateusz

Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że słowo sukces nie jest Ci obce. Prawdopodobnie jest to coś, do czego dążysz, z większym lub mniejszym skutkiem. Bardzo się cieszę, że to słowo Cię nie paraliżuje, dzięki temu, będzie mi łatwiej Tobie udowodnić, że sukcesu można się nauczyć. Bardzo możliwe, że pomyślisz sobie teraz "Średnio to widzę", ale spokojnie, niedługo dowiesz się Dlaczego...

Dlaczego osiąganie sukcesu nie ma nic wspólnego z wykształceniem, koneksjami czy płcią?

Przeczytaj fragment ebooka "Szkoła sukcesu":

Na pewno niejedno z Was (zresztą ja również) zastanawiało się nieraz, dlaczego jedni ludzie odnoszą
sukcesy, a inni nie. Moim zdaniem, kluczem są tutaj nasze ambicje, cele i marzenia. Trudno oczekiwać, że uda nam się osiągnąć wspaniałe cele, jeśli takich celów sobie nie wyznaczymy. Mam wielu znajomych, którzy, moim zdaniem, mają równie duże predyspozycje do tego, aby osiągać duże sukcesy, jak ja, a jednak to ja mam więcej osiągnięć. I analizując przyczyny tego stanu rzeczy, doszedłem do wniosku, że moją siłą jest to, że mam większe marzenia, do realizacji których krok po kroku dążę.

Miałem kiedyś cel, aby przeprowadzić się do Warszawy. Jego realizacja zajęła mi kilka lat, ale się udało. Chciałem pisać książki i to również się udało. Chciałem występować w mediach, aby móc wywierać pozytywny wpływ na ludzi. To również w końcu udało mi się. Mam jeszcze sporo innych marzeń, które na pierwszy rzut oka wydają się mało realne, np. chciałbym kiedyś posiadać własną wytwórnię filmową, jak również pomagać na różne sposoby milionom ludzi na całym świecie. Jednak wiem, że jeśli będę podążał w kierunku tych marzeń, będę sobie zadawał pytania, jak je zrealizować, to jest szansa, że któregoś dnia uda mi się te marzenia spełnić.

źródło opisu: Internetowe Wydawnictwo Złote Myśli, 2007

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/

busceros | 2014-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2014

to nie książka tylko notatki z czytania innych książek