Budowanie zespołu

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Dobrze współpracujący zespół to podstawa sukcesu nowoczesnej firmy. Zgrani i rozumiejący się wzajemnie pracownicy działają sprawniej i efektywniej, a także szybciej rozwiązują pojawiające się problemy. Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów budowania zespołu jest szkolenie integracyjne wyjazd, na którym pracownicy wykonują zadania zespołowe, pozornie niezwiązane z pracą. Zadania te uczą ich jednak współpracy i koordynacji swoich działań w różnych warunkach. Coraz więcej przedsiębiorstw sięga po takie szkolenia, organizując je samodzielnie lub korzystając z usług firm zewnętrznych. Budowanie zespołu. Organizacja szkoleń outdoor i wypraw incentive. Poradnik dla menedżera personalnego to książka przeznaczona dla menedżerów działów personalnych, którzy chcą poznać zasady organizowania wyjazdów integracyjnych połączonych ze szkoleniami. Przedstawia sposoby doboru miejsca i typu szkolenia, zawiera wskazówki przydatne przy współpracy z firmą zewnętrzną oraz pokazuje, jak dobrze przeprowadzone zajęcia integracyjne mogą wpłynąć na działanie zespołu pracowników. Jeśli planujesz zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia dla swoich pracowników, ta książka będzie dla Ciebie niezbędnym źródłem wiedzy.

Chaoticreader | 2016-10-11