Karol Wojtyła w diecezji tarnowskiej

Wydawnictwo: Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliusza Słowackiego
978-83-61470-52-6

Pod koniec ubiegłego roku nakładem MBP ukazało się drugie poszerzone i uzupełnione wydanie książki "Karol Wojtyła w diecezji tarnowskiej: kalendarium z wyborem tekstów". Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z publikacją. Być może dla wielu będzie to zachęta, by podczas wakacyjnych wędrówek odwiedzić miejsca, w których bywał Ojciec Święty, obejrzeć pamiątkowe tablice, przypomnieć sobie tamte wydarzenia, których wielu z nas było naocznymi świadkam. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami m.in. ze zbiorów Archiwum Diecezjalnego w Tarnowie.

źródło opisu: http://www.biblioteka.tarnow.pl/

źródło okładki: http://www.biblioteka.tarnow.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!