Moje magiczne liczby

Wydawnictwo: Edgard
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Moje Magiczne Liczby to: - nauka pisania liczb metodą po śladzie - przygotowanie do samodzielnego dodawania i odejmowania - trening rączki poprzez rysowanie szlaczków - zmywalne strony – możliwość wielokrotnego ćwiczenia pisowni - mazak ze ścierającą końcówką – GRATIS! Moje Magiczne Liczby to wyjątkowy zestaw dwustronnych, ścieralnych kart do nauki liczb i działań matematycznych dla...

Moje Magiczne Liczby to:
- nauka pisania liczb metodą po śladzie
- przygotowanie do samodzielnego dodawania i odejmowania
- trening rączki poprzez rysowanie szlaczków
- zmywalne strony – możliwość wielokrotnego ćwiczenia pisowni
- mazak ze ścierającą końcówką – GRATIS!

Moje Magiczne Liczby to wyjątkowy zestaw dwustronnych, ścieralnych kart do nauki liczb i działań matematycznych dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci uczą się podstawowych liczb, uzupełniają szlaczki oraz ćwiczą dodawanie i odejmowanie. Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z liczeniem, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci.

Kilkadziesiąt ścieralnych kart nadaje się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć liczby, szlaczki oraz działania tak często, aby dziecko mogło się ich bez trudu nauczyć. Na awersie karty znajduje się liczba oraz szlaczek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono przykładowe działanie oraz obrazki ułatwiające dziecku liczenie.

Moje Magiczne Liczby to unikalne karty otwierające przed dzieckiem magiczny świat liczb i liczenia. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo karty zapewniają świetną zabawę. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.

Na półkach: Przeczytane, Edgard

Pamiętacie Kapitana Naukę? Pisałyśmy o nim już kilkakrotnie. Dzisiaj czas na kolejną bardzo ciekawą pozycję. Tym razem przeznaczona jest ona dla dzieci od 4 lat, a na celu ma zapoznanie ich z cyferkami oraz wykonywanie pierwszych, prostych zadań.

Ale od początku. Jest to książeczka, a właściwie zestaw zmywalnych kart oraz pisaka, który zaopatrzony jest w gąbeczkę dzięki której w bardzo łatwy sposób możemy zmazać to co napisało dziecko. A potem cała zabawa może zacząć się od nowa :)
W środku znajdziemy karty z liczbami od 1 do 25. Przy każdej z nich znajduje się szlaczek, który należy dokończyć oraz odpowiednia liczba, którą należy napisać kilka razy. Na odwrocie kart zamieszczone są pierwsze łatwe zadania matematyczne na dodawanie i odejmowanie z liczbami od 1 do 10. Do tych działań dołączone są fajne ilustracje przedmiotów i zwierzątek. Jaka liczba tyle postaci, na przykład: 2 kotki + 1 kotek = 3 kotki, 5 muszelek + 5 muszelek = 10 muszelek...

Karty te są naprawdę pomysłowe....

AnnaSikorska | 2016-01-10
jasiowo | 2012-10-31