Puchate trzmieliki od wiosny do zimy

Tłumaczenie: Anna Kamińska
Wydawnictwo: Albatros
Včelí medvídci od jara do zimy
Kuba

Bzyczek i Buczek obudzili się i podbiegli do okna. Spali bardzo długo od jesieni aż do wiosny. Obudziło ich słoneczko. Teraz pięknie świeci i cały świat się raduje. Trzmieliki uśmiechają się i snują plany. O tym, jakie przygody przeżyją od wiosny do zimy opowiada ta właśnie książka, pełna pięknych obrazków i krótkich, wesołych historyjek o Bzyczku i Buczku, o Trzmieloludzie i innych postaciach ze świata żuczków.
Oprócz opowiadań w książce znajdują się także piosenki z tekstem i nutami.

źródło opisu: Albatros

źródło okładki: Albatros