Jak wytrzymać z dorosłymi i nie zwariować

978-83-7623-922-4
popularnonaukowa
sylwka128

Świat dorosłych to dla Ciebie prawdziwa dżungla? Nie wiesz, jak poradzić sobie w szkole? Twoje rodzeństwo jest nie do zniesienia a rodzice to kosmici? Jeśli tak, sięgnij po ten niezbędnik – znajdziesz w nim odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Dowiesz się, jak polubić własną rodzinę, co zrobić, żeby nauczyciele Cię ubóstwiali, jak znaleźć prawdziwego przyjaciela i jak pozostać sobą, nie odstając tym samym od innych. Niezbędnik podpowie Ci, jak mądrze organizować pracę, aby móc efektywnie się uczyć i mieć wolny czas na spotkania z przyjaciółmi.

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2011

Mia | 2016-01-21

Ten poradnik nie należy do najlepszych. Nieprzyjemnie mi się go czytało. Czułam natłok nakazów, zakazów, rad, zasad, z którymi nie zawsze się zgadzałam. Zaskoczyło mnie, że było w nim wiele tematów niezwiązanych z tytułem. Nie jest to jednak zupełnie beznadziejna książka - ma bardzo ładne ilustracje i niektóre naprawdę ciekawe i przydatne porady.