Opowiadania Babuni

Wydawnictwo: Fundacja Zdążyć z Pomocą
KAROLLA

Opowiadania Babuni zostały zainspirowane utworami polskich dziewiętnastowiecznych poetów oraz bajkami Jeana de La Fontaine'a. Babcia przekazuje wnuczkowi własne życiowe doświadczenia, łącząc je z zabawnymi, pouczającymi opowiastkami. Wyjaśnia chłopcu wiele frapujących go spraw, odpowiada na jego niekończące się pytania i cierpliwie tłumaczy interesujące dzieci kwestie. Wnuczek dzięki tym rozmowom rozwija swoją wiedzę o życiu i ludziach. CD: tekst czyta Janusz Zakrzeński

źródło opisu: Okladka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!