Księga dzieci. Nie bój się być sobą

Okładka książki Księga dzieci. Nie bój się być sobą Osho
2007-01-01
978-83-7554-056-7
Paweł Karpowicz
ezoteryka dzieciństwo

Bardzo wartościowa pozycja do przeczytania dla rodziców i nie tylko. Podoba mi się że nie ma w niej tradycyjnych rozdziałów, a tylko odpowiedzi autora na stawiane przez ludzi pytania. Polecam, warto przeczytać.

Naprawdę ciekawa pozycja. Polecam nie tylko obecnym rodzicom, ale i tym potencjalnym. Generalnie podejmowana tematyka nawiązuje do każdego z nas.

O tym, że dziecko choruje, bo potrzebuje uwagi. Ciekawe uzupełnienie innych książek o rodzicielstwie z dziedziny PbP i RB.

• Psychologia
  • Osho