Rozmówki francuskie

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
francuski, Francja, rozmówki
takisobiejac

"Rozmówki francuskie" przeznaczone są dla osób wyjeżdżających do Francji. Obejmują one spory zasób pytań, odpowiedzi, zwrotów i wyrażeń potocznych, umożliwiających porozumienie się w elementarnym zakresie w różnych typowych sytuacjach, związanych z wyjazdem i pobytem za granicą. Jest to więc pomoc o charakterze doraźnym, przeznaczona nie do systematycznej nauki języka, lecz do bezpośredniego...

"Rozmówki francuskie" przeznaczone są dla osób wyjeżdżających do Francji.
Jest to więc pomoc o charakterze doraźnym, przeznaczona nie do systematycznej nauki języka, lecz do bezpośredniego wykorzystania w pewnych określonych sytuacjach.

źródło opisu: Wydawnictwo Wiedza Powszechna, 1960

źródło okładki: zdjęcie autorskie