Manga- Sztuka rysowania

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Książka przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych rysowników zawiera wszystko, co jest potrzebne do rysowania mangi, od porad na temat wyboru podstawowych materiałów po opis tworzenia własnych, zupełnie nowych i fascyn...

Debra Kirkland | 2013-07-26

Jak dla mnie, książka cud, miód i malina. Nie każdemu może odpowiadać styl autora, jednak jak dla mnie jest zadowalający. Jeśli jest się początkującym, warto sięgnąć po ten poradnik, by dowiedzieć się, jakie są podstawowe błędy wielu niedoświadczonych oraz nauczyć się co ważniejszych zasad panujących w mangowym rysunku. Jednak i zaawansowani znajdą tu wiele porad i ciekawostek, które będą mogły pomóc im w udoskonaleniu się.
Oprócz porad na temat tworzenia postaci, autor dodatkowo przedstawia nam parę swoich projektów oraz daje wskazówki na temat tworzenia własnego komiksu!

Integra | 2010-08-15

Rysunki bardzo ładne no i przede wszystkim pomocne :) w sam raz dla początkujących :)

Kochiyo | 2011-03-06

Manga jest sztuką bardo zróżnicowaną co sprawia ze jest orginalna i tylko od autora zależy jaki charakter będą miały jego rysunki. Ksiażka ta pokazuje bardo ubogi schemat jak tworzyć postacie w tym stylu po kupnie tej ksiązki czułam sie trochę rozczarowana. Powiem krótko nie tego sie spodziewałam.

Aiwlys | 2013-01-22
Przeczytana: 2007 rok

Autor ma swój własny specyficzny styl rysowania, ale muszę przyznać, że wiele rzeczy dobrze tłumaczy i przede wszystkim popiera barwnymi ilustracjami.

Gallf | 2014-07-28

Bardzo dobra i pomocna książka. Wiele mi pomogła. Szkoda tylko, że była taka krótka...

Rosalie Soiree | 2016-09-18
Suechan | 2015-11-01