Tajemnice astrologii. Wydanie II

Wydawnictwo: Septem
astrologia

Poznaj język gwiazd, czytaj znaki na niebie i ziemi We wszechświecie panuje porządek, choć nam może wydawać się, że żyjemy w centrum chaosu. Łatwo przeoczyć znaki, nawet te, których właściwie nie sposób nie zauważyć. Dzień, w którym cudem unikasz zderzenia z autobusem, poznajesz ciekawą osobę i odbierasz długo oczekiwany telefon, nie jest zwykłym dniem. To dzień, w którym czuwają nad Tobą gwiazdy. Masz wątpliwości? Jeśli tak, proponuję Ci grę. Pomyśl o wszystkich najwspanialszych i najgorszych dniach swojego życia. Wynotuj ich daty. A potem znajdź w tej książce tabele astrologiczne i sprawdź, czy daty te są przypadkowe. A może chcesz sprawdzić, w kim gwiazdy radzą Ci się zakochać? Ludzkimi charakterami także kieruje pewien porządek. Masz wątpliwości? Pomyśl o ludziach, których znasz. Określ ich znaki zodiaku i kluczowe cechy, otwórz tę książkę i sprawdź, co się zgadza. Uwierz, że światem nie rządzi przypadek. Spróbuj odnaleźć drogę wskazywaną przez gwiazdy: kody osobowości -odkryj ludzi, którzy Cię nie zawiodą, znaki solarne i wpływ Księżyca -dowiedz się, dokąd zmierza Twoje życie, symbole astrologiczne -ułóż własny horoskop natalny, znaki zodiaku -poznaj nieznane cechy swoje, Twoich bliskich i oczekiwanego dziecka, kosmogramy -nakreśl swój własny gwiezdny kod. Książka zawiera dodatek specjalny -tabele astrologiczne planet. Jenni Kosarin jest przewodniczącą Stowarzyszenia Kart Tarota we Florencji. Od ponad 15 lat uczy astrologii i psychometrii, czyli sztuki odkrywania przyszłości człowieka w oparciu o jego cechy osobowości. W 1991 roku ukończyła Uniwersytet Cornell. Jej artykuły regularnie ukazują się w czasopismach takich, jak Reader&’,s Digest, Cosmopolitan i Glamour. Pisała dla stacji telewizyjnych typu MTV czy USA Networks.

Wisien | 2012-02-17
fiendishfiancee | 2016-09-24