zgrana drużyna rodzinna! Jak bez krzyków i zrzędzenia nakłonić dzieci do współpracy

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Dzisiejsze zakochane dziecko to to, które wczoraj przytulaliśmy. Dzisiejsze roztropne dziecko to to, któremu wczoraj dodawaliśmy otuchy. Dzisiejsze serdeczne dziecko to to, któremu wczoraj okazywaliśmy miłość. Dzisiejsze mądre dziecko to to, które wczoraj wychowaliśmy. Dzisiejsze wyrozumiałe dziecko to to, któremu wczoraj przebaczyliśmy. Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością. Ronald Russell Bycie zgraną rodziną to sport drużynowy -

książek: 1960
Asia-Polihymnia | 2014-03-11
Przeczytana: 10 marca 2014

Świetna pozycja. Większość skutecznych taktyk wychowawczych w jednym miejscu.

biblioteczka_justyny | 2016-06-03
Przeczytana: 29 sierpnia 2016