Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami

Wydawnictwo: Sensus
manipulacja, uwodzenie
poradniki

Jesteś singlem i szukasz mężczyzny swojego życiaa Jesteś w nowym związku i pragniesz, by wszystko się udałoa Jesteś szczęśliwa ze swym partnerem i chcesz stale podsycać płomieńa Jesteś w związku, w którym zaczyna wiać nudąa Nigdy nie jest za późno na uwodzenie! Urokliwa w każdym calu &&—, Twoje pierwsze podejście do uwodzenia Jaką jesteś kobietąa Czy roztaczasz wokół magiczną aurę, przyciągającą mężczyzna Czy masz w sobie wdzięk, swobodnie flirtujesz i wzbudzasz żywe zainteres

Można powiedzieć, iż jest to podsumowanie wiedzy o życiu kobiet współczesnych, wyzwolonych, liberalnych, zaczytanych w "Cosmo" - i tylko w "Cosmo".
Główna myśl tego poradnika to "Masz oczy i widzisz swoje liczne wady, które powodują, że jesteś nieatrakcyjna, dodatkowo nie masz w sobie nic z ladacznicy. Nie szkodzi! Myśl o sobie jak o najładniejszej siostrze Kim Kardashian i zachowuj się jak najbardziej wyuzdana z sióstr, a cały świat sprzysięgnie się, by spełnić Twoje marzenia (cytując klasyka żenady). Ponadto, masz tu miejsce na zapisanie swoich marzeń i cech idealnego faceta".
Taak, po lekturze czuję się znacznie lepiej. Już wiem, czego NIE robić.

kinga1711 | 2016-08-02

Agnieszka Ornatowska - wybitna pani psycholog w dziedzinie NLP i stosunków międzyludzkich, a zarazem autorka książki "Alchemia uwodzenia czyli erotyczna manipulacja mężczyznami". Wprowadza nas w świat uwodzenia, flirtu i podrywu. Pokazuje, jak tworzyć więź między kobietą a mężczyzną, jak "zakotwiczyć" pewne myśli czy w końcu, jak sprawić, aby mężczyzna czuł się przy nas dobrze. No tak pewnie osoby, które to czytają myślą, co to za bzdury i dyrdymały. Z resztą sama tak myślałam czytają pierwsze strony książki. Autorka zaczyna od podziału na planetę Wenus i Mars i pisze wręcz w bajkowy sposób. Co dla mnie, jest wadą tej książki. Jednak, jeśli pójdziemy dalej autorka podaje nam na tacy sposoby, jak uwieść mężczyznę. Ornatowska, jako specjalistka od NLP nie omieszkała przedstawić nam kilku sposobów z zakresu programowania neuroligwistycznego. Jej metody pewnie dla niektórych okażą się dziwne, gdyż wchodzą bardziej na poziom podświadomości i sterowania mózgiem, niż rady typu"...

maraszrumm | 2011-11-25

Bardzo fajna książka. Metody są opisane prosto i bardzo skuteczne :) polecam nawet w relacjach koleżeńskich :)

Anna | 2016-09-14
Na półkach: Audiobook, 2016, Przeczytane