Księżniczka Alice i magiczne lustro

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Alice and the Magical Mirror
klub tiary
fairada

Jeśli Księżniczka Alice nie zda sprawdzianu ze Schodzenia po schodach tak lekko, jakby się płynęło w powietrzu, nie będzie mogła iść na przyjęcie w ogrodzie Akademii Księżniczek ani zajrzeć w Magiczne Lustro. Nieoczekiwanie przychodzi jej z pomocą nowa przyjaciółka... W każdej opowieści z Klubu Tiary kryje się magiczne słowo, które musicie odnaleźć!

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2007

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/

Maja Bień | 2016-10-26

Po przeczytaniu książki , zrozumiałam, że warto pomagać.Bardzo polecam tą książkę.

książek: 2073
LenaU | 2014-04-22
Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Bardzo udana książka. Ten tom wyjątkowo przypadł mi do gustu, gdyż w nim pokazane było dobro wobec wszystkich bez względu na pozycję społeczną i że dobrze jest mieć odwagę naprawić błędy. Piekna książka.

violetta | 2014-03-28
Przeczytana: 10 marca 2014

Jest super.Wszystko jest w niej fajne!

kropeczkawiki | 2013-07-30

Polecam:)

Katniss | 2013-05-08

Czytałam w wieku, chyba 8 lat i wtedy mi się podobało :)

Noise | 2012-11-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, W 2010

Czytałam te książki oczywiście jak byłam trochę mniejsza ale (przynajmniej dla mnie)cała seria " Klub Tiary" była bardzo dobra. :D