Strategiczne zarządzanie projektami

Wydawnictwo: Bizarre
biznes, finanse

Książka jest wspólnym dziełem zespołu specjalistów dwóch instytucji zajmujących się od dawna problematyką zarządzania projektami zarówno od strony metodycznej jak też praktycznej: działu doradztwa gospodarczego firmy konsultingowej Deloitte i Katedry zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Książka stanowi kompendium wiedzy dotyczącej strategicznych problemów zarządzania projektami i metod ich rozwiązywania z wykorzystaniem najlepszych praktyk. Książka przeznaczona jest przed

kinderchocolate | 2014-10-01
Na półkach: 2014, Przeczytane, Posiadam