I ty możesz mieć wszystko. Osobisty program sukcesu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-340-0
poradniki
dioneja

Wszyscy jesteśmy w sieci. W sieci wzajemnych powiązań nieważne, czy mówimy o wzajemnych powiązaniach w rodzinie, gronie przyjaciół, czy też w pracy. Oto poradnik, który pozwoli Ci zwycięsko wyjść z każdej próby, jaką przygotuje dla Ciebie los. Dowiesz się, jak być szczęśliwym współmałżonkiem, potrafiącym nie tylko postawić na swoim, ale i dostrzegać potrzeby drugiej osoby. Poznasz metody brylowania w towarzystwie. Dowiesz się także, jak stać się nie tylko ulubionym pracownikiem szefa, ale jednocześnie najbardziej lubianą osobą w firmie. Zostaniesz absolutnym zwycięzcą w każdej dziedzinie życia. Wzbij się ponad przeciętność i tam pozostań. Zasługujesz na to.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/i-ty-moesz-mie-wszystko-p-4993.html

książek: 2079
skarbka78 | 2014-02-09
Przeczytana: 08 lutego 2014

Jest to osobisty program sukcesu wydany przez Studio Astropsychologii. Książka została podzielona na działy o rodzinie, pracy i pieniądzach, życiu towarzyskim i działalności społecznej. W dalszej części znajdziemy tu wskazówki na temat równowagi i harmonii w naszym życiu. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia oraz polecana przez autora literatura zgłębiająca temat każdego z działów. Ogólnie pozycja ta tworzy zlepek rad, które w większości znajdziemy w poradnikach Braina Tracy, Roberta Kiyosaki, Dale Carnegie i innych zagranicznych autorów specjalizujących się w temacie osobistego rozwoju.