Brawn

Cykl: New Species (tom 5)
9781419938269
angielski
Anonimus

One look at Brawn and Becca is wondering how he’d look without his clothes. Brawn is instantly attracted to Becca but has sworn never to touch a human female. They just aren’t sturdy enough and he likes his sex a little rough. He is shocked to learn he’ll be living with her when she refuses to leave her home. He is there to represent New Species and to learn about humans so maybe this will be a good educational experience. He just has to keep his hands off her.

His good intentions go astray when they are kidnapped and locked together inside a cage. Brawn finds himself reliving a nightmare when he is once again subjected to breeding experiments at the hands of New Species’ enemies. They will use Becca to get what they want from him. Brawn will do everything he can to protect her but they only have each other to depend on while trying to survive.

źródło opisu: Ellora's Cave, 2011

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/new-species.php

Beata | 2017-08-11
Na półkach: Przeczytane, Najukochańsze
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Fantastyczny romans paranormal. Wzruszył mnie. Jeśli facet nie wie, czego chce kobieta i nie rozumie jej, powinien go przeczytać:) Może to pomoże.
Zmutowany człowieko-kot i zakochana w nim kobieta, szereg melodramatycznych sytuacji, i „żyli długo i szczęśliwie...” Świetna powieść dla wszystkich spragnionych uczuć: jest miłość, porwanie, zagubienie, walka o przyszłość, seks… wszystko co powinno być w gorącym romansie.

Brawn jak każdy przedstawiciel swojego gatunku lubi dominować. Na co nie chce zgodzić się kobieta, którą chce oznaczyć. No niestety sprawy się komplikują jak węzeł gordyjski, ale jedna prosta i sztywna rzecz może wszystko rozwiązać. Prawdopodobnie jest to zbyt płytkie opisanie ich wzajemnych stosunków i jeszcze dodatkowo potrzebna jest do tego głęboka rozmowa oraz ustalenie zasad partnerstwa. Przeszkody zostają pokonane i wszyscy są szczęśliwi.

Angie | 2015-11-28

Często mam tak, że gdy czytam jakiś cykl po kilku książkach tracę zainteresowanie czy nudzi mi się jeden schemat, ale jeśli chodzi o New Species to aż ciężko mi jest się oderwać. Niby nic a jednak coś.
Historia Brawna w ciągła mnie tak, że nockę zarwałam. I jak się okazuje żaden facet, nawet ten który najgłośniej się zapierał, nie jest bezpieczny przed miłością a ona każdego w końcu dopada a wtedy nie ważne jest pochodzenie czy gatunek.

Salinea | 2015-12-25

Kolejny przedstawiciel Nowego Gatunku skrzyżowany z kotowatymi. Jak ja lubię to mruczenie ;)

jovvi | 2016-06-16

Lekko i przyjemnie w kategorii paranormal romance. Do przeczytania na raz.

Flusz | 2017-10-19
Przeczytana: 19 października 2017

Obiecywałam sobie, że robię przerwę od tego cyklu, a wyszło jak zwykle... A trzeba było się posłuchać, bo ten tom był najsłabszy.

Najnudniejszy męski bohater, najbardziej wkurzająca żeńska bohaterka, brak ciekawego wątku, sztuczne dramaty i erotyka bardzo blisko skłaniająca się ku przekroczeniu granicy 'dobrego smaku' +  totalnie niesmaczne żarty...

W tej części dostajemy historię o Brawnie (który tradycyjnie zarzekał się, że nie tknie nigdy ludzkiej kobiety) i Beccę - córkę dowódcy grupy specjalnej, do której właśnie został przyłączony Brawn. W związku z tym, że facet musi teraz zamieszkać w świecie zewnętrznym, Becca oferuje Brawnowi miejsce w pokoju gościnnym swojego domu, ale od razu w pierwszy dzień oboje zostają porwani przez niedobitki Merciele Industries, którzy przewożą ich do ukrytej placówki, gdzie potajemnie dalej skupiają się na testach rozrodczych...

I to nie do tej części mam największe zastrzeżenia. Mimo, że to co się tam działo było momentami naprawdę...

Wybebeszamy_książki | 2016-03-25

ppaula195 | 2018-03-05
Przeczytana: 05 marca 2018

Kolejna część opowiada o Brawnie i Becce . Zostają uprowadzeni do miejsca gdzie przebywał poprzednio Nowy gatunek. Przebywanie razem w celi zbliza ich do siebie jednak po przeprowadzonej akcji ratunkowej zostają oddzieleni i każde z nim rozumie sytuacje inaczej.Po kilku tygodniach znów się spotykają lecz w innej sytuacji. Polecam

Anna | 2019-03-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 lutego 2019

Tyle wrażeń, te bezpośrednie słowa... a miłość taka prawdziwa

MorenaSenpai | 2019-03-14
Przeczytana: 13 marca 2019