Bo ja tak mówię! Sprzeczki rodzinne i jak sobie z nimi radzić

Wydawnictwo: Sensus
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Istna wojna domowa Pociski dziecięcych pyskówek Ciężka artyleria fochów i dąsów Strategie roszczeniowe i taktyki małych naciągaczy Nieczysty oręż kłamczucha Najlepsze sposoby na spacyfikowanie małoletniego szantażysty i zawarcie paktu o nieagresji. Jajko mądrzejsze od kury zygmunt Freud twierdził, że dzieci nie są zwyczajnie złośliwe one po prostu są złe. To dość kontrowersyjna teoria, którą jednak zaczynasz traktować całkiem serio przy kolejnym: &„,Wcale nie!&”,, &„,A właśnie, że

Asia-Polihymnia | 2014-03-22
Na półkach: Posiadam, Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 22 marca 2014

Krótki, konkretny poradnik jak radzić sobie z codziennymi rodzinnymi konfliktami.

Muminka | 2016-03-06
litpawel | 2015-07-30