Seksowna mamuśka, czyli jak przejść przez macierzyństwo na wysokich obcasach

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Trzy kroki do szczęścia * Krok pierwszy: ciąża * Krok drugi: macierzyństwo * Krok trzeci: uroda, styl i wdzięk Książka zawiera również rady dla samotnych matek Życie zaczyna się&…, po urodzeniu dziecka Jest XXI wiek i fakt, że zostałaś mamą nie oznacza, że musisz założyć worek pokutny i zamienić wizerunek niezłej babki, na babulca z dzieckiem w jednej ręce i siatą ziemniaków w drugiej. Wręcz przeciwnie. Popatrz na siebie, jesteś seksowną mamuśką. Troszcz się o swoje p

Edyta Zając | 2014-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2014

Lubię takie książki. Lubię bardzo i zawsze właśnie takie polecam. Bycie mamą to nie jest leżenie na chmurce. Są dni lepsze i dni gorsze. Czasem kładziesz się do łóżka z milionem wyrzutów sumienia, wątpliwości zajmują Twoje myśli, nie jesteś przekonana, czy ktoś rzeczywiście powinien powierzyć Ci dziecko. Zastanawiasz się, co z niego wyrośnie. I boisz się swoich błędów. I podobnie - pojawiają się dni genialne. Maluszek jest czyściutki, piękny, uśmiechnięty i grzecznie się bawi. Zjada cały obiadek bez marudzenia, nie plami nowej koszulki szpinakiem i grzecznie wypija swoją porcję wody. Tak, macierzyństwo to wzloty i upadki. Ale chwileczkę - co z KOBIETĄ, która stała się matką?
Ta książka jest własnie o kobiecości, o tym, co ważne w codziennym życiu, co daje względny spokój każdej mamie. Świetnie napisana książka, mnóstwo praktycznych rad (dzięki niej tuż przed porodem zrobiłam sobie przepiękny pedicure), wskazówki, które obracają się wokół jednego tematu: jak być piękną mamą, która...

Yasmine | 2013-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Poradnik dla kobiet w ciąży i młodych matek, który oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka. Pozwala uwolnić się od stresu, który towarzyszy temu wyjątkowemu stanowi, pozwala uśmiechnąć i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Całkiem przyjemne czytadło.

Wanilka | 2016-08-28
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Dla mnie żadna nowość ani nic odkrywczego. Ale może dla innych mam będzie ciekawsze ;-)

Nulisia | 2016-11-24
Przeczytana: 2015 rok