SEXLIBRIS, czyli naga prawda o meżczyznach

poradniki
Bob

Bycie kobietą jest bardzo trudne i najlepiej wie o tym Kobieta. Zresztą nigdy nie było nam łatwo. Przez całe wieki musiałyśmy udowadniać innym, a przede wszystkim sobie, że jesteśmy coś warte i wcale nie takie głupie. Walcząc o prawo do głosowania, edukacji i pracy, nie zatraciłyśmy jednak naszej podstawowej potrzeby bycia kochaną i docenianą. W środku każdej z nas nadal siedzi mała...

W środku każdej z nas nadal siedzi mała dziewczynka, która chętnie wsparłaby się na silnym męskim ramieniu

Kami | 2016-06-21
Przeczytana: 20 czerwca 2016