Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie

poradniki

Pakiet dwu poradników: "Babie lato" i "Śniadanie w łóżku i innne przyjemności kulinarne". Bestsellerowe poradniki Agnieszki Perepeczko, mistrzyni życia, to idealna propozycja na letnie miesiące. Autorka, wytrawna hedonistka i piewca małych przyjemności, jak nikt inny potrafi zarazić dobrą energią i tchnąć pogodę ducha w największych malkontentów. Śniadanie w łóżku i inne rozkosze kulinarne oraz Babie lato to swego rodzaju poradniki jak żyć pełną piersią i cieszyć się każdym dniem. Napisane w swobodnym, gawędziarskim tonie są almanchami anegdot, osobistych rad i historyjek, wskazujących jak czerpać z życia to, co najlepsze. Specjalnie na wakacje proponujemy Państwu atrakcyjny pakiet obu tytułów.

Witold Lisek | 2013-07-25
Przeczytana: 26 lipca 2013

Wyjątkowo próżne,egoistyczne i ohydne babsko z tych co to mieszkają na 15 piętrze w domu,który ma co najwyżej 1 piętro,Brrrrr.W zasadzie nie wiadomo co to jest-taki zlepek na siłę. ni to ni siamto.ani tamto .Trochę wspomnień .trochę porad kobiecych ,trochę zebranych peanów na cześć Wielkiej Agnieszki,a na koniec jakiś kulinarne zwierzenia ludzi z łapanki-kogo złapię tego mam. Oczywiście we wstępie autorka musiała wszystkim uświadomić jakież to Wielkie i Wiekopomne dzieło Stworzyłą.Miernota w całej rozciągłości!!!

meg | 2013-08-18
Przeczytana: 16 sierpnia 2013

Tego po prostu nie da się czytać z przyjemności, nawet trudno z obowiązku.

| 2011-07-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria
Przeczytana: 2008 rok

We wrześniu 2008 r. miałam okazję uczestniczyć spotkaniu autorskim z Panią Agnieszką Fitkau-Perepeczko, którą uważam za miłą osobę chętnie dzieląca się swoimi pomysłami na życie.
W swoich książkach przedstawia nam obraz kobiety spełnionej i szczęśliwej, która przechodzi e przez życie było tak by było ono przyjemne. Są oczywiście wzloty i upadki, ale nie należy się załamywać, trzeba wyciągać wnioski i dążyć do własnego szczęścia.Być może niektórym książki pani Agnieszki wydadzą się stertą banałów jednak uważam, że pomysł ich jest dobry. Ciągle gonimy do przodu, za lepszą pracą, pieniędzmi - stres i nerwy żądzą naszym życiem, więc warto wiedzieć, ze istnieje druga strona naszego "bycia", strona przyjemna, przynosząca radość, zadowolenie i równowagę.

Agnieszka | 2012-05-14
Przeczytana: 2011 rok

"Twarz jest odbiciem charakteru"

Książka łącząca motywy autobiograficzne z poradami życiowymi. Przyjemnie się czyta.

aniusia | 2012-05-24

bardzo ciekawie napisany poradnik. Czytałam go kilka lat temu,ale do tej pory stosuję niektóre porady.

mariola | 2016-10-03
julus16 | 2016-01-27