Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie

Okładka książki Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie Agnieszka Perepeczko
Okładka książki Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie
Agnieszka Perepeczko Wydawnictwo: poradniki
poradniki

Wyjątkowo próżne,egoistyczne i ohydne babsko z tych co to mieszkają na 15 piętrze w domu,który ma co najwyżej 1 piętro,Brrrrr.W zasadzie nie wiadomo co to jest-taki zlepek na siłę. ni to ni siamto.ani tamto .Trochę wspomnień .trochę porad kobiecych ,trochę zebranych peanów na cześć Wielkiej Agnieszki,a na koniec jakiś kulinarne zwierzenia ludzi z łapanki-kogo złapię tego mam. Oczywiście we wstępie autorka musiała wszystkim uświadomić jakież to Wielkie i Wiekopomne dzieło Stworzyłą.Miernota w całej rozciągłości!!!

bardzo ciekawie napisany poradnik. Czytałam go kilka lat temu,ale do tej pory stosuję niektóre porady.

"Twarz jest odbiciem charakteru"

Książka łącząca motywy autobiograficzne z poradami życiowymi. Przyjemnie się czyta.

"Twarz jest odbiciem charakteru"

• Poradniki
  • Biografie
  • Kulinaria
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie