69 gorących zabaw dla par

3 (4 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
978-83-7582-084-3
poradniki
Bob

Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie. 69 zabaw - kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy? Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw. Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz...

Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie.

Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw.

Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.

Już za chwilę dowiesz się jak sprawić by:
- dzień po dniu Wasza więź seksualna robiła się silniejsza mimo upływającego czasu?
- z każdym dniem coraz bardziej niecierpliwie czekać na wspólny, intymny czas wolny?
- seks przestał być rutyną, a stał się wzbogacającym związek wspólnym doświadczeniem?
- Twoja druga połowa z niecierpliwością oczekiwała na kolejne intymne chwile?
Ale to nie wszytko.

Ruthless_Woman | 2014-02-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 25 lutego 2014

Jest w niej dużo propozycji zabaw dla par. Wiele się powtarzało lub były bardzo podobne do siebie. Aczkolwiek było również kilka ciekawych pomysłów, na które nigdy wcześniej bym nie wpadła.

Kamilkaa21 | 2013-11-22

Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw - jak dla mnie bardzo nudny, nic nowego się nie dowiedziałam ani mnie nie zachęciło z tych 69 gorących zabaw... Połowę tego przewodnika po prostu przeleciałam wzrokiem typu gra polegająca na nagrywaniu się kamerką czy gra w erotyczne scrabble czy podstawowy masaż z oliwką itd.

Podsumowując nudne gry i nudny przewodnik na 150str. Szkoda czasu.

ZaczytanaMajka | 2013-12-03
Na półkach: Przeczytane, 📚 2013 📚
Przeczytana: 2013 rok

Poradnik stworzony na naprawdę niskim poziomie. Autorzy nie potrafią pisać! Dobór słów okropny! Poza tym, po zredukowaniu powtarzających się zabaw, różniących się tylko poszczególnymi drobiazgami, z 69 zrobiłoby się 23. Czwóreczka tylko dzięki mojej wyobraźni.

KatherineAFC | 2014-03-20
dreadziara | 2016-11-12