Bocian, czy kapusta? Jak rozmawiać z dziećmi o seksie

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Czym różni się chłopczyk od dziewczynkia Dlaczego nie mogę ożenić się z mamąa Po co ludzie się całująa Jak sprawić, by urosły mi piersia &…,oraz wszystkie inne, które może zadać Twoja pociecha. Skąd się biorą dziecia Razem z Twoim dzieckiem na nowo odkrywasz świat. Cieszysz się z rzeczy, które już dawno nie zaprzątały Twojej uwagi. Uczysz nazywać części ciała i wskazywać, gdzie maluszek ma oczka, rączki, brzuszek&…, STOP&…, Uważasz, że oboje macie jeszcze czas na rozmowę na krępujące

kwolczecki | 2015-03-17
Barbara | 2014-01-12