Życie w cieniu depresji

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

zrozumieć Walczyć zwyciężyć Pomagaj, nie popadając w obłęd Jesteście ze sobą na dobre i złe. Dzielicie się radością i wspieracie w najtrudniejszych chwilach. Dlatego Wasza więź jest wciąż taka silna. Jednak życie sprawia czasem szczególnie okrutne niespodzianki i zmusza do samotnej walki o przyszłość. Kiedy Twój partner &—, najbliższa Ci osoba &—, pada ofiarą depresji, łącząca Was więź jest intensywnie testowana. Chcesz pomóc, choć pewnie często nie wiesz, jak należy postępować. Potrzebn

Paulina Soból-Hara | 2016-03-01
Przeczytana: 01 marca 2016