Wewnętrzny Wróg

Tłumaczenie: Artur Marciniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Warhammer". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
The Enemy Within
83-86572-20-5
hobby
Piter

W dodatku "Wewnętrzny Wróg" zamieszczono dokładny opis Imperium i scenariusz będący pierwszą częścią kampanii "Wewnętrzny Wróg".

źródło opisu: okładka

PiotrP | 2016-02-02
Na półkach: Przeczytane, Warhammer, RPG

Klasyczna, choć krótka, przygoda połączona z całym zestawem informacji na temat Imperium, których zabrakło w podręczniku głownym. Sama "Pomylona tożsamość", stanowiąca pierwszą odsłonę całej sześciotomowej kampanii "Wewnętrzny wróg", stanowi bardzo dobre i interesujące wprowadzenie w świat Warhammera, dość niewinne i nie zwiastujące wydarzeń, w których przyjdzie bohaterom wziąć udział w kolejnych częściach kampanii. To już klasyka, ale wciąż żywotna i niezmiernie grywalna.