Mate Dance

Wydawnictwo: Literary Road Press
9781934037737
angielski
jasnastrona

When Raven finds a girl in a dark alley, little does he know that she's going to lead him to the love of his life.
Warning: There is hot man/man action.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/work/compare_prices/12771195?book=8070010

źródło okładki: http://amberkell.wordpress.com/book-list/

Trzecia cześć przypowieści o pomarszczonych smoczych... skórach. Raven tańczy, jest sławny i niestety został wplątany w przygodę, gdzie suspens goni sensację. Poznajemy matczyną stronę smoków.

jovvi | 2017-04-11

Cos w sobie ma ta seria! Nie jestem w stanie oprzec sie opowiescia o smokach w takiej niesamowicie sexsownej formie. Idealnie zmyslowi i goracy bohaterowie w zestawieniu z natychmiastowym zauroczeniem. Kurcze, to jest takie slodkie...

Anna Biel | 2018-02-08

Nie moja tematyka - związki homoseksualne. Cała opowieść słaba, płytka, krótka bez pazura.

Lilah | 2013-01-17
Przeczytana: 03 sierpnia 2012

Mam słabość do tancerzy - chyba dlatego "Mate Dance" tak mi się podobało. Dla miłośników Amber Kell.

Kserxi | 2018-03-05
Na półkach: Romans M/M, Przeczytane