Czas zerowy, seks i narkoza głębin - 333 pytania i odpowiedzi o nurkowaniu

Wydawnictwo: Alma-Press
978-83-7020-458-7
popularnonaukowa
Asmena

Chcieliście zawsze wiedzieć, kto wynalazł butlę nurkową lub który przystanek dekompresyjny można pominąć, jeśli kończy się nam powietrze? Czy uderzenie pioruna może być niebezpieczne dla przebywającego pod wodą nurka, albo ile zębów ma naprawdę rekin? Co mówi Koran o nurkowaniu i czy pod wodą można uprawiać seks? Dziennikarze Leo Ochsenbauer i Klaus-M. Schremser z dużą znajomością rzeczy, a...

Dziennikarze Leo Ochsenbauer i Klaus-M. Schremser z dużą znajomością rzeczy, a jednocześnie z przymrużeniem oka udzielają solidnie ugruntowanych i zdumiewających odpowiedzi na 333 ciekawe, a niekiedy osobliwe pytania dotyczące sportu nurkowego i podwodnego świata.

„Autorzy w atrakcyjny i zabawny sposób kładą kres nieporozumieniom i rozwiewają od dawna zakorzenione przesądy.” dr Erich Ritter, Sharkproject

„Książka ta w cudowny i poglądowy sposób przekazuje wiedzę o podwodnym świecie. Życzę Państwu doskonałego relaksu podczas lektury!” Umberto Pelizzari, legenda swobodnego nurkowania

źródło opisu: http://www.almapress.com.pl/product.php?id=801

źródło okładki: http://www.almapress.com.pl/photos/products/normal/i_phpoPNqbv.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!