Mężczyźni wolą uwodzicielki. Jak ich zdobywać

Wydawnictwo: Sensus
5 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
9788324620203
poradniki

* Bądź atrakcyjna, uwierz w siebie i spraw, by Cię pożądano * Dowiedz się, jak myślą faceci, jak patrzą na świat i Ciebie * Odnajdź mężczyznę swoich marzeń, uwiedź go i&…, * &…,żyjcie długo i szczęśliwie Obudź w sobie namiętną uwodzicielkę Nie musisz udawać wampa ani słodkiej blondynki &—, możesz pozostać sobą i stać się pogromczynią męskich serc. Chcesz wiedzieć, na czym NAPRAWDę polega sekret prawdziwych uwodzicieleka Twoje przyjaciółki mogą udzielić Ci mnós

Amelia | 2012-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2012

dobrze wiedzieć :))
ale oczywiście wszystko z przymrużeniem oka, rady bierzemy do siebie z dystansem. i polecam wersję dla mężczyzn, by kobiety też przeczytały :DDD i vice versa
wtedy mamy całkowity obraz uwodzenia

Krystyna | 2013-02-20
Przeczytana: 30 maja 2010

Z werwą, z humorem, ale najważniejsze, że po zastosowaniu tych pełnych wdzięku porad - TO DZIAŁA !

lisic | 2015-11-01

może ktoś mi podesłać książkę lub odsprzedać?

Tibora | 2015-09-06
bezsenna | 2015-06-11