Kontynenty w obiektywie National Geographic

83-600-0603-2
National Geographic
albumy
surrealice

Fotograficzna podróż do najpiękniejszych miejsc świata. Tym razem obrazy uchwycone przez znakomitych fotografów National Geographic przenoszą nas do najpiękniejszych miejsc świata. Bez opuszczania domowego zacisza odbywamy podróż w czasie i przestrzeni, odkrywając budzące zachwyt zakątki, odnajdywane gdzieś na drogach życia. Mieniące się kolorami i obdarzone głębią zdjęcia przedstawiają...

Fotograficzna podróż do najpiękniejszych miejsc świata.
Tym razem obrazy uchwycone przez znakomitych fotografów National Geographic przenoszą nas do najpiękniejszych miejsc świata. Bez opuszczania domowego zacisza odbywamy podróż w czasie i przestrzeni, odkrywając budzące zachwyt zakątki, odnajdywane gdzieś na drogach życia. Mieniące się kolorami i obdarzone głębią zdjęcia przedstawiają krajobrazy, naturę, tradycję i ludzi - od Azji i Oceanii, przez Europę, Afrykę i Bliski Wschód, aż po obie Ameryki i odległe obszary podbiegunowe.
Wiele z prezentowanych w tym albumie zdjęć nigdy wcześniej nie było publikowanych. To kolejny album, który sięga do imponującego fotograficznego archiwum słynnego na całym świecie magazynu.

źródło opisu: www.czytelnia.onet.pl

źródło okładki: www.matras.pl