Spadkobiercy ostrza

Wydawnictwo: Rebis
Heirs of the blade
Cienie Pojętnych, Tchaikovsky
Harashiken

Siódmy tom cyklu "Cienie pojętnych". Seda, Imperatorowa Os, rusza do ataku, którego celem jest Khanaphes, upadły klejnot starożytnego świata. Jej wojska marzą o kolejnych podbojach, ale Seda pragnie łupów o wiele cenniejszych: prastarych mocy z zamierzchłej przeszłości. Tynisa wciąż ucieka przed demonami własnego umysłu. Od przeszłości nie ma jednak ucieczki. Strata Salmy, śmierć ukochanego...

Siódmy tom cyklu "Cienie pojętnych".

Tynisa wciąż ucieka przed demonami własnego umysłu. Od przeszłości nie ma jednak ucieczki. Strata Salmy, śmierć ukochanego i rozsieczonego na jej oczach ojca... Jak znaleźć ukojenie po tych tragediach? Zapomniana i osamotniona wśród Ważców, próbuje podnieść się po kolejnych porażkach.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2012.

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/documents/att...»

Przemek | 2014-08-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Fantasy, 2014
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Siódmy tom i jestem bardzo miło zaskoczony. Przemyślana seria nie mogę się doczekać kolejnych, jeśli zostanie utrzymany poziom to Adrian Tchaikovsky na pewno znajdzie się w kanonie pisarzy fantasy. Pewnie dla większości z Was już jest :)

Artur | 2012-11-16
Przeczytana: 15 listopada 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czuć, że cykl zbliża się ku końcu. Wiele wątków zaczętych w kilku poprzednich tomach splata się tu, często w zaskakujący sposób. Czytając myśli się już o kolejnych implikacjach działań bohaterów.

KaSu | 2017-08-04
Przeczytana: 2013 rok