Interpretacja Tarota

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
978-83-60472-58-3

Książka adresowana do szerokiego kręgu odbiorców. Kompendium wiedzy o Tarocie ze szczególnym uwzględnieniem przewidywania przyszłości. Zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się Tarotem, jak i dla wszystkich, którzy chcieliby wiedzieć więcej na temat co ich czeka. Wystarczy wybrać 2 karty i... sprawdzić w książce, co znaczy ich połączenie. Jest to poprawiona i uzupełniona wersja książki...

Wystarczy wybrać 2 karty i... sprawdzić w książce, co znaczy ich połączenie.

Jest to poprawiona i uzupełniona wersja książki "Sztuka interpretacji Tarota" A. A. Chrzanowskiej.

źródło opisu: http://as2.pl/interpretacja-tarota-alla-alicja-chrzanowska-p-2594.html

źródło okładki: http://as2.pl/interpretacja-tarota-alla-alicja-chrzanowska-p-2594.html

Alija | 2014-04-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam