Kamasutra i siedem duchowych praw miłości według Deepaka Chopry

poradniki

figlarna24 | 2013-04-24
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Kochać kogoś to tak samo jak kochać Boga. Drugi człowiek to fala; Bóg zaś jest całym oceanem.
Zdaje się, że kochankowie u8latują do nierzeczywistego świata. W istocie tylko oni mogą go urzeczywistnić.
Deepak Chopra to jeden z największych na świecie autorytetów w dziedzinie medycyny psychosomatycznej. Ten niezwykle popularny pisarz jest autorem ponad czterdziestu książek. Magazyn "Time" umieścił go w zestawieniu stu najbardziej wpływowych osób XX wieku (w kategorii "Bohaterowie i ikony"), nadając mu przydomek "poety-proroka medycyny alternatywnej"

Jednym z poradników napisanych przez Deepaka Chopre jest "Kamasutra" - nowa odsłona na temat tej klasycznej, znanej i wzbudzającej tyle sprzecznych emocji oraz poglądów na temat sztuki miłosnej.

Kamasutra ma wiele znaczeń. To podręcznik o mitycznej sztuce miłosnej, otaczanej czcią tekst starożytnych Indii. Natomiast w oczach świętoszkowatych osób jest to bulwersująca , oburzająca i nie do przyjęcia- jednym słowem skandal.
Założeniem...

Paweł Chomik | 2016-06-29