Kobiety wolą uwodzicieli. Jak je zdobywać

Wydawnictwo: Sensus
9788324620197
poradniki

Czego pragną kobietya * Rozbrajające metody na przełamanie pierwszych lodów * Błyskotliwe rady w kwestii energetyzującego flirtu i randki * zmysłowe doznania, podniecające każdą kobietę * zniewalające przynęty na kociaki Uwodzenie bez kompromisów Wyobraź sobie, że umawianie się z kobietami to gra. Nikt przy zdrowych zmysłach nie przystępuje do rozgrywki bez przyswojenia sobie kierujących nią zasad. Szukasz praktycznej instrukcji obsługia Mamy coś w sam raz dla Cie

Mateusz | 2013-02-01
Dawid Obara | 2012-11-14