Uprowadzenie Agaty / Przepraszam, czy tu biją? / Żyjesz póki dymasz

Wydawnictwo: BGW
83-7066-525-X
literatura piękna
megii24

"- Jakie masz ostatnie życzenie? - zapytał kat.
- Kurwę, flaszkę i zapalić - powiedział Lech i usiadł na krześle elektrycznym. Rosa usiadła mu na kolanach twarzą w twarz. Zaczęli się kochać.
- Zwolnij - poprosiła Rosa.
- Dlaczego?
- Bo żyjesz, póki dymasz."

źródło opisu: z okładki

Maciek | 2019-08-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 29 sierpnia 2019

Przyznam że gdy zobaczyłem to na regale zaśmialem się na głos.Myślalem że to jakiś tani erotyk albo coś w tym stylu. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że ten mikro zbiorek jest naprawde świetnym sposobem na spędzenie czasu; moim numerem jeden jest oczywiscie "uprowadzenie agaty" czyli opowieść z sensacyjnym tłem i mnóstwem kombinowania i humoru-myśle że moze sie wam spodobać. Oczywiscie pozostale opowiadania nie są wcale jakoś gorsze "przepraszam czy tu biją" to kolejny przykład historii sensacyjnej z intrygą w tle i ciekawym zaskoczeniem.Ostatnie opowiadanie to z kolei przedstawienie sytuacji rządów w biedniejszych krajach w bardzo krzywym zwierciadle. Z swojej strony polecam,ksiażka ciekawa i dostępna za grosze.