Nieustraszeni

Wydawnictwo: Amber
Free from Fear
powieść angielska
negah negah

Skrzynka,na którą wskazała,była tak duża,że Jolancie przez myśl nie przeszło,że może ona zawierać klejnoty.Otworzyła puzderko i dech jej zaparło z wrażenia. Nigdy w życiu nie widziała takiej ilości drogocennych kamieni.Poukładane na kamiennych tackach,leżały tam diamenty,szmaragdy,turkusy,topazy,szafiry i perły.każdemu naszyjnikowi odpowiadał komplet kolczyków i bransolet oraz brosza i...

Nigdy w życiu nie widziała takiej ilości drogocennych kamieni.Poukładane na kamiennych tackach,leżały tam diamenty,szmaragdy,turkusy,topazy,szafiry i perły.każdemu naszyjnikowi odpowiadał komplet kolczyków i bransolet oraz brosza i pierścień.

Podjęcie decyzji,czy włożyć diamenty,czy naszyjnik z sześciu długich rzędów nieskazitelnych pereł o odcieniu wpadającym w róż,zajęło Gabrieli Dupre sporo czasu.Wreszcie,obwieszona diamentami jak choinka,ruszyła w stronę salonu.Przy drzwiach odwróciła się i warknęła na Jolantę,która wciąż tkwiła w miejscu,trzymając w rękach puzdro z biżuterią.

- Tiens!Mam sobie sama otworzyć drzwi?Chyba wiesz,że to twój obowiązek!

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1993

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!