Jak zarobiłem 2000000 $ na giełdzie

Wydawnictwo: Onepress
832460135X
poradniki

Ta książka przetrwała próbę czasu i stała się częścią klasyki Wall Street. Opisany w niej system inwestycyjny przyniósł autorowi fortunę. Książka powstał, gdy rozeszła się wieść o metodzie i niesłychanych zyskach Nicolasa Darvasa... i natychmiast uznano ją za hit.

Kornel Tymcio | 2013-10-15

Ciekawa publikacja, z której możemy się dowiedzieć jak trudne, a zarazem jak proste jest inwestowanie na giełdzie. Brak tu istotnych porad, lecz warto przeczytać, aby dowiedzieć się ile samozaparcia potrzebował autor publikacji, aby odnieść sukces.

pansamochodzik | 2012-01-17

Zupełnie inne spojrzenie na grę na giełdzie. Zawodowy tancerz z gracją inwestuje w akcje. Dobrze opisana historia gracza giełdowego. Można przeczytać o porażkach i sukcesach. Dowód na to że nie trzeba być ekonomistą żeby odnieść sukces na giełdzie. To może być bardzo ważna książka dla każdego inwestora. Wrogiem inwestora jest on sam.

książek: 2044

Metody opisane w tej książce, należą do analizy technicznej. Ale sama książka jest całkiem ciekawa, szkoda że onepress nie wydał innej książki tego samego autora "Wall Street the other Las Vegas" która to zmusiła Wall Street do zmiany przepisów. Ale książkę warto przeczytać.

Tomasz | 2012-08-07

Świetna, ale dla zabicia czasu w oczekiwaniu na zyski :P.

tedsheep | 2016-09-15
Przeczytana: 15 września 2016